Aplaus (lindilt)!

Gruppidele 10 - 50 seltsimeest korraldame etenduse grupile sobival ajal, mis tahes päeval ja kellaajal.

Ürituste korraldamine ja sünnipäevade pidamine meie juures on kümne tegutsemisaasta jooksul osutunud väga populaarseks ning garanteerime unustamatu äratundmisrõõmu ja vau!-efekti.

Ürituse korraldajana pakume täispaketti!
Kõik on viimse pisiasjani läbimõeldud - tule ja ole oma pidupäeval ka ise külaline!

Etenduse käigus nauditakse klassikalist ENSV pidusööki. Gruppidele erinevad menüüvalikud.
Loomulikult on võimalik kohapeal lisaks valida ka stiiliga sobivaid jooke. Kirjuta meile kohe ja saadame menüüvalikud Bre˛nevi pakikeses!

Ajaliselt tuleb arvestada ca 2 tundi programmi jaoks (muuseumituur ja söömine toimuvad programmi käigus) ning peale seda on võimalus üheskoos pidulaua taga lõbusalt aega veeta ja muuseumis nostalgitseda keskööni. Tantsu löömiseks videodisko.

Etendusele järgneva aja eest lisatasu ei rakendu.

Kuna üritus on tõeline stiilipidu, siis tasub kaaluda ka mõtet soovitada külalistel kanda stiiliga sobivat riietust ja aksessuaare, mis muudab peo veelgi meeleolukamaks.

Kodukord: etenduse vanusepiirang on 4+. Alla nelja-aastased võivad seltskonnaga liituda pärast etenduse lõppu.

Broneerimistasu kinnitab broneeringu ning tasaarveldatakse lõpparvest, tellijast sõltuvatel põhjustel etendusest kõrvalejäämisel ei kuulu aga tagastamisele. Kui ürituseni on jäänud alla 3 tööpäeva, kuulub tasumisele kogu grupitellimuse summa hiljemalt tellitud ürituse päeval.

Võta ühendust telegrammiga: ensv@ensvkohvik.ee